scandal

septembar 12, 2019 14:00

By

LUKAS ŽESTOKO ISPROZIVAO LUNU ZBOG NOVE PESME: Đoganijeva se POGUBILA kada je čula šta joj je rekao pevač!


U prvoj emisiji nove sezone Ami G Show-a gostovali su Aca Lukas, Tamara Đurić i Luna Đogani. Đurićeva je vidno bila neprijatna prema Đoganijevoj, a ni Aca nije ostao nedorečen.

U jednom trenutku Luna i Ognjen razgovarali su o njenoj prvoj pesmi, pri čemu je Đoganijeva istakla kako je Darko Dimitrov, producent sa kojim je sarađivala, najbolji od svih.

Aca nije mogao a da ne iskomentariše Lunino zapažanje, pa joj je ukratko objasnio zašto se ne slaže sa njom.

– Ja moram da kažem, Luna nemoj da se ljutiš, ali kao stariji kolega moram da ti ukažem na jednu grešku. Nemoj da pričaš nešto ako si prvi put ušla u studijo, nemoj da po tebi bude najbolji Darko Dimitrov kada ne znaš rad nijednog drugog producenta – odbrusio joj je Lukas.

https://svet-scandal.rs/vesti/lukas-otkrio-zasto-je-besan-na-brenu-izvinjavam-se-celoj-naciji-ali-moralo-je-tako-ona-je-najgori-covek/


AUTOR: scandal!

FOTO: printscreen