

Manda i Anastasija: Praznik u Rimu
Glumački par Anastasija i Milorad Mandić uspeli su da "ukradu" sedam dana i priušte sebi romantičan odmor u Rimu. "Retka je prilika da nađemo nekoliko slobodnih dana i pobegnemo od poslovnih obaveza. Ovoga puta na putovanje smo otišli sami, bez sina Andrije", kaže Anastasija i dodaje da je bilo pravo zadovoljstvo, usred zime, na plus dvadeset stepeni, sedeti u bašti rimskih kafića i piti espreso.
Mandići su za ovu priliku izabrali smeštaj u hotelu "Residenci" na Španskom trgu. "Sve je izgledalo kao da smo u poseti nekoj imućnoj grofici. Slike, skulpture i miris lavande koji se širio duž celog hotela savršeno su dočaravali sliku starih vremena", rekla nam je Anastasija.
S obzirom da su ljubitelji umetnina, obilazak kulturnih znamenitosti Rima za njih je predstavljao poseban doživljaj. "Pored obilaska antičkih iskopina i renesansnih zgrada, omiljena zanimacija mog supruga bila je lutanje po muzejima Rima i traženje umetnina na kojima je predstavljen ‘antički’ nos sličan mom. Smejali smo se kao deca, a Milorad je insistirao da se fotografišem pored svih slika na kojima je prikazan takozvani moj profil", šaljivo komentariše Anastasija.
Autor: Jelena Popović