
Mel Gibson nedavno napravio saobraćajku, a sad je na mukama jer ga proganja vlasnica automobila
Problematični Mel Gibson neposredno pred Novu godinu automobilom se zabio u drugo, parkirano vozilo, a sada tvrdi da ga vlasnica oštećenog auta „proganja“.
Razlog njenog „proganjanja“ je nadoknada štete. Međutim, Gibson bi, ako su sve informacije tačne, ovog puta mogao biti u pravu.
Naime, nakon što je oštetio vozilo, glumac je ostavio poruku s telefonskim brojem, a njegovo je osiguranje vlasnici nadoknadilo štetu, dalo privremeni automobil i isplatilo ostale troškove.
Međutim, vlasnica nije bila zadovoljna, a ubrzo su usledile i brojne poruke i pozivi. Izvori bliski glumcu tvrde da neimenovana žena odjednom želi još novca i novi automobil.
I to nije sve, pozivi su postali toliko učestali da joj je Gibson zapretio tužbom ako ne prestane da ga uznemirava.
Izvor: Avaz
Foto: Sipa