

Moja kuhinja, moja pravila: Nataša i Ivan novi učesnici takmičenja!
Posle male predizborne pauze u ponedeljak 17. marta, na TV B92 biće emitovana nova epizoda popularnog kulinarskog takmičenja „Moja kuhinja, moja pravila“.
U prošloj epizodi gledali smo kako kuvaju francuske sobarice, a u ponedeljak ćemo saznati da li će najbolji prijatelji Nataša Kažić i Ivan Marković, uspeti da nadmaše broj poena koji su osvojile Bojana i Marija.
Njihova samouverenost i ogromna ljubav prema hrani i kuvanju dovešće do rezultata ali kakvih? Njegoš tvrdi da je jako teško spremiti biftek po ukusu toliko ljudi, te ćemo videti da li će oni odabrati pobednički meni. Oni svako kuvanje započinju gutljajem rakije ili vina, nadamo se da će im to doneti sreću i dobar početak.
Nataša je odrasla u Italiji, a u Srbiju su je vratili ljubav i posao. Bavi se marketingom u jednoj multinacionalnoj kompaniji, a u slobodno vreme piše recepte na blogovima. Ivan se bavi odnosima sa javnošću u istoj kompaniji, brine se o ugledu i reputaciji. Kao delovi jedne velike slagalice stalno su pod stresom, znaju da rade pod pritiskom i da brzo reaguju na problem, što su prednosti i u kuvanju. Upoznali su se prvog radnog dana i kuvaju zajedno već šest godina. Kuvanje usavršavaju na putovanjima, a inspiraciju traže na samim tezgama jer nikad unapred ne znaju šta će spremati. Cilj im je da naprave svoju emisiju o kuvanju.
Autor: Life Content