svet

jul 26, 2016 23:16

By

Nakon pisanja stranih medija oglasio se „Hepi“: Kome smetaju Parovi?

parovi-promo-660x396

Zabavno humoristički program na Hepi televiziji, Parovi, opet je tema o kojoj pišu svetski mediji.

Prvo je nekadašnji učesnik ovog rijalitija Željko Stojanović izneo svoje mišljenje, a zatim je i čuveni francuski list „Veniti fer“ ocrnio ovaj program, kao i Milomira Marića.

Tim povodom, oglasila se i Hepi televizija, čije vam saopštenje prenosimo u celosti:

„Svestan da je nemoguće da se ikad više pojavi u rijaliti šou Parovi, za čiji je izlazak mimo dogovorenih i ugovorom potpisanih pravila tužen, zbog čega produkcija Hepi televizije od njega potražuje 20.000 evra, Željko Stojanović, bivši učesnik srpskog zabavno – humorističkog programa, uporno u francuskim medijima pokušava da blati našu zemlju, i prikaže je onakvom kakva nije, pre svega umanjujući i uspeh Parova, koji su u finalnoj večeri imali gledanost vćcu od 50 odsto i najveći rejting.

Poslednji u nizu „Vanity fair“, uz angažovanje organizacije i pojedinaca, dokazanih u borbi protiv Srbije i koji su kvalifikovani u antisrpskim istupima, nastoje da prikažu prvo Parove kakvim nisu, a zatim i Srbiju –nazivajući je zemljom divljaka i posrnulih žena.

Mada se u šou programu Parovi dešavaju one stvari kao i u drugim rijalitijima širom sveta, nepoznanica je ko pokušava da srpski zabavno-humoristički program prikaže kao poprište tuča i loših uslova, a angažovanjem pojedinaca, huškača protiv Srbije, da blati i našu zemlju.

Jedan deo onog što Zeljko Stojanović priča u francuskim medijima o šou programu i učesnicima, Hepi televizija otvoreno je emitovala gde se jasno vidi pozivanje bukvalno na šikaniranje srpskog programa, koji je zabeležio ogromnu gledanost i koji je Srbija odabrala.

Odgovor na nestvarno veliki rejting Hepi televizije, s vremena na vreme usledi u medijima i društvenim mrežama, u kojima je meta i Milomir Marić, dokazani intelektualac naše zemlje.

Kompletan prilog o svemu što se radi protiv srpskih rijaliti programa i naše zemlje, biće prikazan u celosti na Hepi televiziji.“



AUTOR: svet.rs

IZVOR: happytv.rs

FOTO: promo