svet

avgust 28, 2014 13:30

By

Naše leto je bilo bolje od vašeg: Bogati Instagram klinci vraćaju se u školu

507320_article26917581fa4019e00000578982634x629_ff

Verovatno najdrskiji bogati tinejdžeri vraćaju se na nastavu posle leta koje je obeležio lud provod u ekstravagantnom stilu. Bogati klinci sa Instagrama dokumentovali su na društvenim medijima svaki trenutak raspusta: od opuštanja na privatnoj jahti od milion dolara do izleta “ferarijem” do popularnog letovališta Hemptons na Long Ajlendu.

Na mnogim slikama se vidi koliko su novca potrošili. “Možda će ovo imati efekta…” Napisao je Alek Stejnberg ispod fotografije obaveštenja o uslovima korišćenju kreditne kartice u kome piše da je njegov otac opciju “neograničenog korišćenja” zamenio ograničenjem od 500.000 dolara za mesec jul.

Deca američkog industrijalca i biznismena Pitera Branta, Piter Brant II (18) i Hari Brant (16) najveći deo leta proveli su na privatnoj jahti u Evropi, a slike koje su postovali ilustruju svaki trenutak njihovog uživanja.

“Nedostajaće mi ovo”, napisao je Hari pored jedne od poslednjih fotografija na brodu.

Ezra Vilijam, student Univerziteta u Njujorku, koji je lud za kožnim tašnama “birkin” modne kuće “Hermes”, nazvanim po glumici i pevačici Džejn Birkin, častio je sebe luksuznim tretmanom za kosu na Baliju, a Dejvid Volčer, naslednik čuvene draguljarnice “Volčer estejt džuls” posvetio je odmor upoznavanju s porodičnim biznisom i povremeno kupovao dijamante od 600 karata, koje je, naravno, postovao na Instagramu.

Pre nego što se 17-godišnji Markus Adolf odvezao svojim “be-em-veom X3” do Hemptonsa, gde je proveo leto, otišao je u šoping u luksuznu robnu kuću “Saks Fifth Avenue” u San Francisku. Uz fotografiju Ameriken ekspres crne kartice, čiji prosečni vlasnici, prema pisanju “Vol strit džornala”, raspolažu imovinom od 16 miliona dolara i godišnjim prihodom po domaćinstvu od 1,3 miliona dolara, napisao je: “Vreme je za šoping!”

Ovaj momak voli da se razmeće i svojom zbirkom satova marke “roleks”, pri čemu nije jedini. Anil Ardžandas kaže da “mora da kupi novu vagu” da bi mogao da izmeri svoju kolekciju ‘roleksa’ budući da ova koju ima može da izmeri najviše 1,5 kilograma”.

Nedostajaće mi ples i lenstvovanje, napisao je 16-godišnji Hari Brant, koji je proveo leto na jahti u privatnom vlasništvu

Nedostajaće mi ples i lenstvovanje, napisao je 16-godišnji Hari Brant, koji je proveo leto na jahti u privatnom vlasništvu

"Kao i njegov gazda", napisao je Džozef Majer, koji psa poji šampanjcem

„Kao i njegov gazda“, napisao je Džozef Majer, koji psa poji šampanjcem

Dejvid Volčer, naslednik kompanije "Walcher Estate Jewels", posvetio je raspust upoznavanju s porodičnim biznisom, a povremeno kupovao 600-kartne dijamante

Dejvid Volčer, naslednik kompanije „Walcher Estate Jewels“, posvetio je raspust upoznavanju s porodičnim biznisom, a povremeno kupovao 600-kartne dijamante

Ezra Vilijam, student Univerziteta u Njujorku, posetio je luskuzni frizerske salon na Baliju

Ezra Vilijam, student Univerziteta u Njujorku, posetio je luskuzni frizerske salon na Baliju

Snimak zalaska sunca na karpiskom ostrvu Sent Martin. "Ne želim da odem", napisao je mladi ljubitelj ribolova koji koristi ime CMS.

Snimak zalaska sunca na karpiskom ostrvu Sent Martin. „Ne želim da odem“, napisao je mladi ljubitelj ribolova koji koristi ime CMS.

"Spremite se: Ovo će biti otvoreno povodom proslave uspešno okončane završne godine!"

„Spremite se: Ovo će biti otvoreno povodom proslave uspešno okončane završne godine!“

Nedeljni izlet u Hemptons i lečenje mamurluka...

Nedeljni izlet u Hemptons i lečenje mamurluka…

"Vreme je za šoping!"

„Vreme je za šoping!“

Njujorčanka Kol Šnajder voli da se razmeće svojim "roleksima", nosi po tri na jednom zglobu.

Njujorčanka Kol Šnajder voli da se razmeće svojim „roleksima“, nosi po tri na jednom zglobu.

"Igrao sam tenis kod prijatelja u kući kad su došla još dvojica helikopterom da igraju zajedno s nama."

„Igrao sam tenis kod prijatelja u kući kad su došla još dvojica helikopterom da igraju zajedno s nama.“

Horhe L. Santovenija uživao je u bazenu na krovu hotela "Marina Bej Sends" u Singapuru.

Horhe L. Santovenija uživao je u bazenu na krovu hotela „Marina Bej Sends“ u Singapuru.

"Do pre pet minuta nisam znao kuda ću: Pakujem se za Las Vegas", napisao je Aleks Pod prošle nedelje.

„Do pre pet minuta nisam znao kuda ću: Pakujem se za Las Vegas“, napisao je Aleks Pod prošle nedelje.

Izvor: Blic
Foto: Instagram