svet

jun 13, 2012 12:05

By

Neće hotel, hoće vilu: JLo se doseljava na Dedinje!


Svetska muzička zvezda Dženifer Lopez tokom boravka u Beogradu iznajmiće neku od luksuznih vila na Dedinju, saznaje Kurir. U želji da izbegne preveliku medijsku pažnju pre spektakla u Beogradskoj areni, rešila je da se smesti u elitni deo srpske prestonice.
„Ona je navikla na pun komfor. Doputovaće privatnim avionom uz velike mere obezbeđenja, dok je za scensku opremu i ekipu predviđeno 30 kamiona i autobusa“, otkriva dobro obavešten izvor i dodaje: „Lopezova, koja je svojevremeno osigurala svoju zadnjicu na 27 miliona dolara, ne želi da se izlaže nikakvom riziku.“
Iz PR tima Džej Lo potvrđeno je i pisanje Kurira da zvezda dovodi i Enrikea Iglesijasa, koji će u Beograd doputovati na dan koncerta, a već sutra ujutru odlazi. Karte za veliki spektakl 20. novembra puštene su u prodaju već u ponedeljak! One se mogu naći po cenama od 2.990 pa do 22.000 dinara, koliko će koštati mesto u VIP loži, a prodaju se na blagajnama Arene, Doma sindikata, TC „Ušće“, „Bilet servisa“, knjižara „Vulkan“ i „Laguna“, kao i u tržnom centru „Bazar“ u Novom Sadu.

izvor: Kurir