svet

oktobar 11, 2013 12:35

By

Nije kao nekad: Tereza Kesovija pevala pred polupraznom dvoranom

tereza kesovija

Hrvatska pevačica Tereza Kesovija održala je sinoć koncert u Domu sindikata, ali joj nije pošlo za rukom da napuni dvoranu. Ovog puta na poznatu pevačicu zaboravile su mnoge javne ličnosti, ali ne i Đorđe Marjanović, Jelena Trivan, Srna Lango i Buba Miranović.

Tereza je koncert pred oko 1.000 obožavalaca počela hitovima „Ja stojim na sceni“ i „Prijatelji stari, gdje ste“, a potom se obratila publici, koja ju je dočekala ovacijama. Na samom početku Tereza je pozdravila svog dugogodišnjeg prijatelja i kolegu Đorđa Marjanovića, ističući da je s njim podelila mnoge dobre i loše stvari, ali najviše ljubavi i poštovanja.

„Večeras osećam mnogo radosti, ali i tuge jer je ova dvorana znala da puca po šavovima od ljudi. Čula sam da ima mnogo zbivanja ove večeri… Ja se ne mogu boriti sama s njih deset-petnaest“, rekla je setno Kesovija i nastavila da peva baladu „Nauči me““Moja poslednja i prva ljubavi”, “Nježne strune mandoline”,“Nono, Nono dobri moj Nono”i druge hitove.

Foto: M. Mitrović