svet

decembar 6, 2013 18:00

By

Noel Galager ogorčen ponašanjem Majli Sajrus: Unazadila si ženske izvođače za barem pet godina!

FRA: Noel Gallagher's Hight Flying Birds " Rock en Seine"

Nekadašnji vođa benda Oasis, Noel Galager, odavno je poznat po oštrom jeziku, pa njegovih kritika nije ostala pošteđena ni Majli Sajrus, čije javne nastupe on naziva sramotnim. Noel je uveren kako Majli igra na kartu seksualnosti jer drugih talenata nema.
„Verujem da je nažalost trend da devojke očajnički žele da se ponašaju provokativno i da kako one misle, započnu debatu o nekim starim temama. Ali one stvarno nisu baš dobre. Znate li na šta mislim?“, ispričao je on za časopis Rolling Stone.
On ističe i kako sažaljeva muzičarke koje seksualnošću prodaju svoju muziku i veruje da na taj način one srozavaju ugled žena u industriji.
„Osećam se loše zbog njih. Pomislim, ‘Napiši dobru pesmu. Nemoj snimati provokativni video – napiši samo dobru pesmu. Time ćeš više učiniti za sebe'“, objasnio je on.
„Majli Sajrus je nedavno bila na televiziji a ja sam pomislio, ‘O čemu se ovde radi je*ote? Nemam pojma. Šteta je, jer je ona druge izvođače unazadila za oko pet godina.“

Autor: Life Content
FOTO: SIPA