

Osula paljbu po Evroviziji: Evo šta Marija Mihajlović misli o Sanji Vučić!
Pevačica, vokalni trener i prateći vokal mnogih muzičara Marija Mihajlović izrazila je putem društvenih mreža svoje mišljenje o ovogodišnjoj Evrovizijskoj predstavnici Srbije, Sanji Vučić , kao i o pesmi koju će ona izvoditi.
Ovom objavom Marija je podstakla diskusiju na svom profilu o kvalitetu pesme „Goodbye“ , čija je autorka Ivana Peters .
„Ako je ovo vrhunac autorstva kod nas, onda da svi ostali odmah prestanu da se bave muzikom. Generalno, Evrosong se pretvorio u palanačko zadružno poselo, sa izraženim političkim momentom prekucavanja, pa više nikog ni ne zanima u muzičkom smislu“, napisala je na Fejsbuku pevačica.
A zatim je dodala nekoliko reči i o našoj predstavnici na muzičkom takmičenju.
„Grčenje mišića lica i vrata i pravljenje grimasa nisu načini na koje se proizvodi ton. Potpuno bezveze sa sve njenim zaviVanjem. U svakom slučaju, kako stvari stoje ovde u Srbiji, Farma joj ne gine. I nemojte da mislite da imam nešto protiv ove devojke, koja je Kruševljanka, iz mog kraja iz kog su potekli odlični pevači. Ne radi se uopšte o njoj nego o onima koji prave celu tu papazjaniju i koji godinama, uporno, ne dozvoljavaju autorima da se pokazu i prezentuju svoje pesme i svoj rad. O tome se radi. To su likovi koji ubijaju našu scenu. Tako da…ista stara priča od koje se svima već odavno povraća„, zaključuje Mihajlovićeva.