

Partizan u srcu: Kraljevčanin biciklom stigao u Moskvu na meč Evrolige
Košarkaši Partizana u četvrtak od 17 časova po srednjeevropskom vremenu igraju u Moskvi meč 10. kola Top 16 faze Evrolige protiv CSKA, a u prestonici Rusije imaće i pomoć krajnje neobičnog navijača, Kraljevčanina Dragana Šibalića koji je na biciklu krenuo iz naše zemlje i stigao na mesto odigravanja susreta.
Podsetimo, Šibalić će preći biciklom, za manje od dva meseca, 7.000 kilometara kako bi gledao utakmice košarkaškog kluba Partizan u Evroligi i pružio mu podršku zbog teške situacije u kojoj se nalazi.
On je ispunio svoju najavu da će do Moskve, gde će CSKA i Partizan igrati 13. marta, biciklom preći 2.500 kilometara, a odatle će putovati za Krasnodar i Istanbul.
„Kasno sinoć Moskva je osvojena!“, napisao je Dragan Šibalić na Fejsbuku, uz fotografije iz glavnog grada Rusije.
Izvor: Blic
Foto: Facebook