svet

februar 3, 2016 17:27

By

Pažljiv muž: Ovako Anđušić prati Ivanu Maksimović na pripreme (foto)

danilo i ivana insta

Košarkaš Danilo Anđušić iznenadio je pokonom svoju suprugu, srpsku reprezentativku u streljaštvu Ivanu Maksimomović.

Ivana je danas otputovala na pripreme u Kragujevac, a pred polazak joj je od muža stigla korpa sa slatkišima i voćem.

„Moj muž zna kako da mi ulepša dan! Spremna za nove pripreme, za nove pobede! Dobro jutro!“, pohvalila se Maksimovićeva.

Inače, Ivana i Danilo trenutno su razdvojeni, s obzirom na to da je ona na pripremama u Kragujevcu, a on igra košarku u Poljskoj, piše alo.rs.

Njih dvoje venčali su se prošlog leta u Grčkoj, daleko od očiju javnosti. Inače, Anđušić (25) pre Ivane (26) je bio oženjen Jelenom Jovanović, od koje se razveo kada je ona uplovila u vezu sa fudbalerom Nenadom Krstičićem, sa kojim ima dete.



AUTOR: Svet.rs

FOTO: danilo anđušić; ivana maksimović/instagram