svet

septembar 1, 2014 11:37

By

Pevač o Pinkovim zvezdama: Očekujem da se dobro zabavim u ulozi žirija

Miroslav-Ilic-sa-zenom-foto-Ivan-Vucicevic

Od 13. septembra gledaoci TV Pink imaće priliku da vide kako izgleda kada Miroslav Ilić ocenjuje mlade neafirmisane pevače.

Naime, legenda narodnog melosa prihvatio je ponudu Željka i Milice Mitrović da bude član žirija u muzičkom takmičenju „Pinkove zvezde“, koje će biti emitovano svake subote od 21 sat. Slavuj iz Mrčajevaca će biti deo „stroge“ petorke zajedno s Cecom Ražnatović, Harisom Džinovićem, Marinom Tucaković i Borom Đorđevićem.

Popularni pevač ne krije zadovoljstvo zbog svoje uloge u ovom nesvakidašnjem muzičkom projektu.
„Prvi put se pojavljujem u nekom muzičkom takmičenju kao sudija i mnogo sam srećan zbog toga. Očekujem da ću se dobro zabaviti jer je sastav žirija vrlo interesantan. Svako od nas ima različit pristup muzici i zanatu kojim se bavi. Uveren sam da nećemo biti neozbiljni“, kaže Miroslav dok objašnjava da li sebe vidi kao „strašni sud“:

„Trudiću se da budem realan, a da li će to nekome izgledati oštro – videćemo. Ne verujem da će kandidati pevati moje pesme samo da bi mi se dodvorili, a i pravila su drugačija. Poenta je da učesnici prihvate naš dobronamerni savet i da od sebe naprave prave zvezde“, kaže Ilić.

Uporedo sa ovim takmičenjem odvijaće se i borba među talentima do 15 godina – oni će učestvovati u šouu „Pinkove zvezdice“, koji će se emitovati nedeljom, a startuje krajem septembra.

Izvor: Kurir
Foto: Ivan Vučićević copyrighted, Life Content