
Parovi: Martina Rajić se skinula!
Martina Rajić učestvuje u rijaliti takmičenju „Parovi“ koji je sinoć počeo sa emitovanjem, a istovremeno se takmiči za „Plejboj devojku godine“. Srpska manekenka Martina Rajić sinoć je u „Parove“ ušla sa princom Ugande Mihailom Mijingom, gde će se sa ostalih devet parova boriti za vrednu nagradu a to je luksuzni stan na Vračaru.
Plejbojeva zečica već prve večeri, jedva nekoliko sati od početka rijalitija „Parovi“, pokazala je gledoacima televizije Hepi obline, zbog kojih je završila na naslovnicama magazina Plejboj.
Dok se presvlačila, Martina nije mnogo marila za kamere i lagano je skidala baroknu haljinu, ne obazirući se što joj se videlo bujno poprsje. Polako je navukla majicu i čini se, prkosno pogledala u kameru.
Na konferenciji pvodom ulaska u rijaliti „Parovi“, koji ćemo naredna tri meseca gledati na televiziji Hepi, Martina Rajić, otvoreno je rekla novinarima.
„Nije mi problem da se skinem, jer sam se slikala za naslovnice, ali ću se truditi da ne preterujem, jer će ovaj rijaliti da gledaju mnogi koji me poznaju. Što se tiče mog ponašanja, verujem da se neću obrukati, mada zatvoren prostor može da čoveka da izvuče i neke osobine, koje do sada nije ispoljavao. sa Mišom sam četiri meseca u vezi, odgovara mi u svemu, jer se i on bavi javnim životom, baletan je, ume da ceni lepotu tela. Ako osvojimo glavnu nagradu, znaćemo kako da je potrošimo. Jer, obaveštena sam da će se kretati i do milion evra! To je dovoljno do kraja života.“ Da li će Martina Rajić nastaviti ovim tempom, ostaje gledoacima teelvizije Hepi da vide narednih meseci, i da naravno, glasaju za nju.
Osim toga, Martina želi i prestižnu titulu „Plejbojeve devojke godine“. Manekenka je postala poznata široj javnosti zbog kratkotrajne romanse sa holivudskim glumcem Džerardom Batlerom tokom njegovog boravka u Srbiji prošle godine.
Tako je sinoćnoj emisiji u razgovoru sa voditeljkom Radom Radenović otkrila između ostalog, da zapravo nije znala ko je Džerard Batler kada ga je upoznala. Ipak, vrlo brzo je shvatila pa je nastavila da se viđa s njim do kraja njegovog snimanja u Srbiji i time sebi obezbedila poštenu reklamu.