Recept Ane Bekute
svet

јун 30, 2015 12:46

By

Posle Berlina i u Beogradu održan izbor za „No1.Model of the World 2015“

pobednice promo

Beograd je u nedelju 28.juna bio domaćin takmičenja za izbor „No1.Model of the World 2015“. Laskavu titulu ponela  je Ana Marija Jurišić
(BiH), drugo mesto je zauzela Jovana Živković (SRB), a treća je bila Anastasia Lebediuk (RUS). Krunu novom No 1 modelu sveta predala je Irina Levadeva iz Ukrajine, prošlogodišnja dobitnica titule „New face“.

Nagradu publike dobila je Hilal Ajan, „Sponsor Award“ osvojila je Kejsi Parsons, dok je titulu „New Face“ ponela Sandra Lazeska. Šest prvoplasiranih modela potpisaće ugovore sa agencijom „No1 World Models“ iz Nemačke, a sve modele koji su učestvovali na ovom prestižnom takmičenju očekuju vredne nagrade.

ana marija jurišic promo

Ana Marija Jurišić

 

Na izboru „No1 Model of the World“ učešće su uzeli modeli iz čitavog sveta, a na finalnoj večeri  dvedeset dva svetska modela prošetali su pistom kreacije turske dizajnerke Ceren Yilmaz koja uživa veliki publicitet u Turskoj , kupaće kostime brenda Sugar Free i haljine kreatorke Maje Marukić Kovač.

Akademija Šobota šminkom i frizurama samo je naglasila lepotu ovih svetskih modela.

Članovi žirija su bili direktor Fashion TV Enis Onat, turska dizajnerka Ceren Yilmaz, vlasnik Lifestyle Concierge-Dubai Luti Samvel, modna kreatorka Maja Marukić Kovač i Nenad Jakšić predsednik žirija i vlasnik svetskog izbora „No 1 Model of the World“.

Takmičenje je održano u hotelu Zira koji se nalazi u srcu starog Beograda, a ove godine hotel je nominovan za nagradu World Luxury Hotel Awards 2015.


IZVOR: svet.rs

FOTO: promo