

Potpuno šašavo venčanje: Kako to izgleda kada se ženi autor video igara!
Autor video igara Adam Bon oženio se svojom verenicom Mišel Čeng na ceremoniji kojoj su, osim prijatelja i članova porodice, prisustvovali neočekivani gosti – vitezovi, nindže, Betmen, Ajron men i drugi poznati junaci.
Snimak sa njihove svadbe pregledan je na „Jutjubu“ preko 800.000 puta za četiri dana. Gosti ceremonije na Floridi nisu mogli ni da zamisle da će prisustvovati spektakularnom nastupu mladenaca i unajmljenih glumaca.
„Gosti nisu imali pojma, čak ni snimatelj ništa nije znao. Kada mu je čovek u kostimu Ajron mena rekao šta se sprema, otrčao je po tri dodatne kamere“, napisao je Bon u opisu videa.
U trenutku kada je sveštenik upitao da li se neko protivi sklapanju braka Adama i Mišel, pojavio se vitez koji je izazvao mladoženju na mačevanje. Osim njega, mladenci i deveruše morali su da se izbore i sa Ajronmenom, Betmenom, nindžama i drugim likovima iz igrica, ali i osobljem hotela, da bi ceremonija bila nastavljena.
Sudbonosno „da“ je posle teške bitke ipak izgovoreno, a mlada i mladoženja su se pred oduševljenim gostima prvi put poljubili kao muž i žena.
Izvor: Blic
Foto: Printscreen