

Rivasova u problemu: Vesni preti zatvor zbog krađe ćilima?!
Učesnica „Parova“ Vesna Rivas mogla bi da završi u zatvoru nakon rijalitija jer je tužena za prevaru.
Ona je, kako tvrdi advokat Nenad Janković, od njegovog klijenta Dragiše Simića, predesednika udržuenja za negovanje tradicije i običaja „Prela i posela“, otuđila žilime, tarabe i narodne nošnje da bi ukrasila televizijski studio u kom je snimala svoju emisiju. On ju je tužio jer sve to odbija da vrati.
„Vesna je uzela robu u vrednosti od 6.500 evra još pre dve godine, a od arpila 2014. traje pokušaj mog klijenta da ih povrati. Uzela je narodne nošnje, ćilime, stolove i druge stvari koje su stare više od jednog veka. Kada joj je moj klijent rekao da će doći po stvari, ona mu se više nije javljala. Promenila je i broj telefona. Na televiziji, gde je radila, rekli su nam da je Vesna prodala stvari“, tvrdi Janković.
On kaže da je protiv Vesne podneo krivičnu prijavu za delo prevare, za šta je zaprećena kazna zatvora od jedne do tri godine.
„Nemamo pravu adresu Vesne Rivas. Tužilaštvo će poziv za saslušanje verovatno uručiti na Hepi TV, gde učestvuje u rijalitiju“, kaže Janković.
Sin Vesne Rivas, Petar Pajić demantuje da je njegova majka prisvojila tuđu imovinu.
On kaže da je Simić Vesni do te stvari da bi reklamirao svoju firmu u emisiji.
„Kdada je Vesna promenila scenografiju, on je zapretio tužbom, stvari nisu prodate“, tvrdi Pajić.