scandal

oktobar 15, 2017 19:59

By

SCANDAL! u novom broju donosi! Cakana ispljuvala Žižu zbog Viktorije! Ona je matora babetina!

Kad je Viktoriji pozlilo, kako SCANDAL! saznaje u novom broju, Žiža Stojanović je komentarisala kako u Zadruzi ima mnogo alkoholičara i narkomana. To je mnoge zaprepastilo. A Žiža je tvrdila da to nije rekla! Viktorijina prijateljica Dragica Radosavljević Cakana kaže da je Žižinim rečima šokirana.

Žiža će nekom da kaže da se drogira… Nije njeno da komentariše da li se Viktorija drogirala ili nije. Pa pola Srbije se drogira i šta to nju briga“, rekla je Cakana za SCANDAL!

Šta je još Cakana rekla o Žiži, ali i šta je poručila svojoj prijateljici Viktoriji, čitajte samo u novom broju najčitanijeg i najtiražnijeg tabloida SCANDAL! koji je u prodaji na svim kioscima.

A evo šta vas još očekuje u novom broju:

https://svet-scandal.rs/arhiva-brojeva/kupite-scandal-brutalne-tajne-ucesnika-rijalitija-otkrivamo-kako-su-hteli-da-uniste-zvezde-granda-lukasa-karleusu/


AUTOR: Vesna Tasić

FOTO: ivan vučićević