

Severina najavljuje novi singl „Mrtav bez mene“
Nakon prva dva najavna singla s nadolazećeg albuma, „Kao“ i „Otrove“, koja u svega četiri meseca broje čak 40 miliona Jutjub pregleda, Severina je danas na društvenim mrežama najavila i treći – „Mrtav bez mene“, koji će premijerno biti objavljen u ponedeljak, 5. juna, tačno u podne na Severininoj Fejsbuk stranici.
„Ovo je teška pesma, ali joj nisam mogla odoleti. Muziku je napisao odlični Damir Handanović, a Marina Tucaković me pitala: Kakav tekst želiš? Rekla sam: Jako izluđen od ljubavi i krvav. Uspela je, naravno. Jedan od stihova je: Ne zanosi se, ove suze su zle i nisu dokaz boli, to te moja mržnja voli. Ko bi joj odoleo“, izjavila je Severina.
Spot, za koji je zaslužan Severinin dugogodišnji saradnik Darko Drinovac, dokaz je da snažne emocije ne trebaju ništa osim onoga u kome su. „Mrtav bez mene“ j etreći po redu singl s nadolazećeg albuma koji će biti objavljen u dva dela; prvi početkom jula, a drugi deo na jesen, što je još jedna novost u domaćoj diskografiji.