scandal

decembar 6, 2019 23:59

By

SEVERINA POSLALA MILANU PORUKU?! Da li će pasti na njen najnoviji snimak?! (VIDEO)


Pevačica Severina Kojić, nedavno je izgubila starateljstvo nad sedmogodišnjim sinom Aleksandrom, jer je sud presudio u korist njenog muža Milana Popovića koji je dobio starateljstvo.

Severina će sada moći sina da viđa samo u terminima predviđenim u okviru presude, a danas se prvi put obratila porukom, za koju se sumnja da je upućena upravo njenom bivšem partneru, a ocu njenog sina.

„Mene ti, a tebe ja, ama svima to se desi, dobrodošao u klub, oko za oko, zub za zub“, jedan je od Severininih velikih hitova, a otpevala ga je zajedno sa publikom na nastupu u Zagrebu, a ovom prilikom se zahvalila za podršku.

https://svet-scandal.rs/vesti/kad-nema-majke-u-kuci-to-je-kuca-bez-srca-severina-u-dnevniku-opisala-prvi-vikend-sa-sinom-aleksandrom/


AUTOR: scandal!

FOTO: instagram