

Sloba raskrinkan, evo koga zapravo voli!
Zadrugari Bane i Bora juče su glasovima publike ispali iz rijalitija, tako da se neće boriti za glavnu nagradu. Odmah po ulasku u studio su obojica priznali da su uvereni da Sloba sve laze, kao i da su se u to uverili nakon gledanja poslednjih snimaka koji su im pušteni.
Reč je o snimcima Slobe i Kije koje nisu do sada imali priliku da vide, iz perioda kad su supružnici bili na korak do pomirenja i kad se nisu odvajali.
Ono što je sve iznenadilo jeste tvrdnja Radanovićevih buivših cimera da on voli Kiju, a da mu je Luna bila samo strast.
„Mislim da će Sloba biti sa Kijom kada izađe, a čak i ako se razvedu on će ostati u dobrim odnosima s njom“, rekao je Bane , a sa njim se složio i Bora.
„Nisam verovao da je Sloba sposoban za tako nešto, nisam mogao da poverujem da je on neko ko bi lagao, mislim da nema šanse da Sloba voli Kiju samo kao osobu“, zaključio je Santana.
https://svet-scandal.rs/vesti/sloba-poludeo-i-poceo-da-razbija-psovao-i-vredao-lunu-pljustale-nikad-gore-bljuvotine-video/