svet

septembar 29, 2013 19:45

By

Šokantno: Beba i sedam odraslih tigrova!

beba i tigrov

Porodica Boržes iz brazilskog grada Maringe veoma voli mačke. I ništa tu ne bi bilo čudno da te mačke nisu – odrasli tigrovi! Porodica ih danas ima čak sedmoro, a počelo je tako što je Ari Boržes, glava kuće, pre osam godina spasao dva tigra iz cirkusa i počeo da se brine o njima u dvorištu. O ljubimcima uz njega brinu njegove tri ćerke – Najara (20), Ujara (23) i Deuzanira (24) – koje ih hrane, šetaju, igraju se s njima, pa čak i plivaju u bazenu.

Jedino ih se zet Rafael boji „kao vrag tamjana”, ali ne može da spreči suprugu Ujaru da njihovu dvogodišnju ćerkicu Rajaru drži blizu predatora.
„To što ova porodica radi je opasno. Voleo bih da me supruga sluša i da drži našu bebu na sigurnoj udaljenosti“, izjavio je Rafael, s kojim se Ari baš nimalo ne slaže.

Izvor: Alo