

ŠOKANTNO OTKRIĆE, SLEDI HAPŠENJE PEVAČICE! Hanka Paldum učestvovala u MUČENJU ŽENA u logoru
Već se ranije šuškalo o spisku ljudi iz javnog života koji se terete za navodno najstrašnije zločine počinjene nad Srbima u okupiranom Sarajevu za vreme opsade grada od 1992. do 1995. godine.
Na pomenutom spisku nalazi i pevačica Hanka Paldum. Za nju se navodi da je navodno bila članica Zelenih beretki te da je uzimala taoce i učestvovala u stvaranju logora u Osnovnoj školi “Slobodan Vuković”. U tom je logoru, dodaje, učestvovala u mučenju žena.
Glumac Josip Pejaković je, navodi se u dokumentu, bio navodno starešina jednog od spratova zatvora u Sarajevu, gdje je “mučio i likvidirao zatvorenike Srbe.”, piše portal Espreso.
Na spisku je legendarni pevač grupe Indexi Davorin Popović zvani Pimpek. Njega Dokumentacijski centar tereti da je bio “pripadnik HOS-a”.
Naravno, sve ovo demantovano je više puta i svakome ko ima “tri čiste” glavi jasno je da se radi o “neprijateljskoj propagandi”.
Zanimljivo je da se ova i ovakve priče i pričice svako malo počnu povlačiti po štampi “s one strane Drine”, kako bi se, valjda, izjednačila krivica za sve što se dešavalo devedesetih na području bivše nam zajedničke države.
https://svet-scandal.rs/arhiva-brojeva/kupite-scandal-ovo-je-spavaca-soba-bogdane-i-veljka-zasto-mladenci-ne-idu-na-medeni-mesec-mc-stojan-juri-jk-ovo-je-pornic-kojim-prete-tomovicu-video/