scandal

decembar 14, 2017 16:45

By

Spektakl! Miligram u Zenici za Novu godinu

Srpsko muzičko čudo Miligram nastupiće za doček Nove godine u Zenici. Ovaj regionalni spektakl prati velika medijska pompa jer se očekuje između 40.000 i 50.000 ljudi što je definitivno jedan od najvećih dočeka Nove godine na području Balkana.

Turisticke agencije zadovoljno trljaju ruke jer je najavljeno na stotine autobusa fanova iz Slovenije i Hrvatske koji željno iščekuju da vide Miligram, a pogotovo da čuju premijerno izvođenje dva najnovija mega hita „Amanet“ i „Pogresna noć“.

Koliko će Miligram da profitira od ovog nastupa ostaje tajna, ali je sigurno da je u pitanju basnoslovno veliki honorar.

Pesme koje su okrenule naše muzičko tržište u potpuno novom pravcu naišle su na neverovatan odziv publike širom sveta što i dokazuje i 5 miliona pregleda za manje od dve nedelje.

Pitali smo Milija da prokomentariše uspeh poslednja dva singla.

„Mislim da se budućnost muzike na našim prostorima nalazi u poboljšanju kvaliteta kako pesama tako i produkcije i jako sam zadovoljan što smo uspeli u tome.“

https://svet-scandal.rs/vesti/bombasticna-najava-novog-miligrama/


AUTOR: scandal!

FOTO: promo