svet

februar 11, 2015 23:04

By

Srpska glumica u Holivudu snima spot sa grupom Who See

Biljana-Misic

Jedna od trenutno najtraženijih srpskih glumica u Holivudu, Biljana Mišić, snimila je spot za pesmu “Ja bih” sa crnogorskim bendom “Who See”. Ovaj visokobudžetni spot je sniman u Holivudu, a reditelj je Zoran Marković Zonjo. Bend “Who See” bio je pre nekoliko godina učesnik Evrovizije.

Spot za ovu pesmu sniman je punih mesec dana, a vizuelizaciju ženskog vokala iz pesme dala je upravo Biljana Mišić.

„U spotu glumi i mnogo naturščika. Recimo, bivši američki vojnik iz Iraka, devojka sa Kosova, crnkinja koja se bavi prostitucijom, ili jedan Crnogorac koji živi u Las Vegasu. Sa Biljanom me je upoznao glumac Momčilo Otašević sa kojim je ona glumila u filmu “Led”, otkriva reditelj Zonjo.

Šarmantna Kruševljanka domaćoj javnosti poznata je ulozi u filmu „Srpski ožiljci”, nakon čega odlazi u Holivud. Uparavo završila filmsku dramu “Bitter lime”, i započela snimanje novog holivudskog trilera “The Madness Within”.

Izvor: Blic
Foto: Hello