Ivan Vučićević
svet

avgust 26, 2014 21:57

By

Šta je Jelena nosila na venčanju protiv uroka?!

jelena

Jelena Đoković, supruga najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, u intervjuu za septembarsko izdanje časopisa “Vog” otkrila je anegdotu sa venčanja.

Naime, dizajnerka Sara Barton joj je na venčanicu ušila plavu traku, koja simbolizuje katoličku tradiciju da mlada treba da nosi “nešto plavo i nešto pozajmljeno”, a Jelena joj je uz osmeh objasnila da to nije srpski običaj.

Međutim, gospođa Đoković nije skinula traku, već je samo zahtevala da joj pored te dodaju i crvenu, protiv uroka.

Jelena je pričala i o posledicama poplava koje su pogodile Srbiju i naporima fondacije da pomogne žrtvama.

Pomenula je i dve gala dobrotvorne večere u Londonu i Njujorku na kojima je Novak okupio prijatelje iz sveta šou-biznisa koji su donirali novac za izgradnju vrtića u Srbiji.

Izvor: Blic
Foto: Life Content