svet

октобар 27, 2013 23:00

By

Sumanute scene: Greškom upucao ženu tokom svađe sa bivšim mužem

untitledas

Toni Molček vraćao je svoju ćerku u kuću svoje bivše žene u Ohaju, kada je započeo raspravu sa njenim dečkom, Gerijem Šuslerom. Šusler je izvadio pištolj, nakon što ga je Molček posle žustre rasprave udario pesnicom u glavu.

U toku kavge pištolj je ispao, pokušavajući da ga uzme opalio i pogodio nesrećnu Šeli koja je čitav incident snimala. Šeli je odmah odvedena u bolnicu, gde su ustanovili da joj je povređeno plućno krilo.

Šusler je optužen za posedovanje oružja i potezanje istog, i to pod dejstvom alkohola, a Molček za napad iz nehata na svoju ženu. Šuslerov advokad zasniva svoju odbranu na regularno potezanje pištolja u situaciji kada je njegov klijent ugrožen i pištolj koristi u samoodbrani.

Pogledajte video i tragična situacija će vam biti jasnija

http://youtu.be/mKm7Pnho4nk

Izvor: Telegraf
Foto: Screenshot