

Ceca i Karleuša ujedinjene u bolu: Grle Suzanu i plaču FOTO
Susret Cece i Karleuše desio se na Sašinoj sahrani
Saša Popović ujedinio je Cecu Ražnatović i Jelenu Karleušu, ali nažalost ne u žiriju Zvezda Granda kako su to svi priželjkivali. Susret Cece i Karleuše dogodio se na sahrani čoveka s kojim su obe sarađivale i koje su obe volele i poštovale.

Ivan Vučićević
I jedna i druga nisu skrivale suze i žal za Popovićem. Dok je Ceca prisustvovala i komemoraciji Jelena je došla na Sašino opelo, a pre toga je posetila grob svoje majke Divne, koji nalazi nedaleko od Popovićeve večne kuće.
Jelena je kada je saznala da je Saša bolestan ponudila pomoć svojoj porodici, a Suzana se danas potpuno slomila u njenom zagrljaju, a isto tako je plakala i na Cecinom ramenu.
Susret Cece i Karleuše – Pevačice ujedinjene u bolu
– Sve pamtim i pamtiću. Naš poslednji susret bio je u decembru. On je već tada bio vidno loše. Srela sam ga sa Suzanom. Prišla sam mu i pružila mu ruku. On se jako obradovao. Izgovorio je par rečenica koje nikada neću zaboraviti:
“Jeco, zar si ti stvarno mislila da ću ja umreti, a da te ne vidim još jednom?”, rekao je onako u svom, šaljivom tonu. Rekla sam mu: “Pusti me te priče, nećeš ti još umreti, pobedićeš! Videćemo se još puno puta i svađaćemo se još puno puta”, a on mi je rekao: “Nećemo se, ti i ja, Jeco, više nikada posvađati” – rekla je Jelena posle saznanja da je Saša preminuo.

Ivan Vučićević
Ceca je sinoć do kasno u noć bila u Suzaninom i Sašinom domu, a posle njegove smrti otkrila je kad su se poslednji put čuli.
– Saša nije želeo ni da se priča o njegovoj bolesti, Sale je jako dostojanstven čovek bio, to se videlo. On je častan čovek, čovek od reči, što je danas retkost. Čovek jakog i stabilnog karaktera i u ovoj svojoj teškoj borbi… Borio se do poslednjeg dana, poslednji put kada sam ga videla kao starog, to je bilo za Božić, isijavao je tom svojom pozitivnom energijom
– Mislim da smo se dopisivali poslednji put u četvrtak. Pitala sam ga kako je, napisao mi je da nije dobro, sledeći dan sam se čula sa Suzanom i desilo se šta se desilo mnogo brzo – rekla je Ceca u “Premijeri Vikend Specijal”.