
Teška saobraćajna nesreća kod Bogoslovije: Taksista umro tokom vožnje?!
Kod Bogoslovije se jutros nešto prre osam časova dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je jedan muškarac star 70 godina poginuo, a dve osobe su povređene.
U Hitnoj pomoći su za Blic rekli da se još ne zna u kakvom su stanju povređene osobe.
Poginuo je vozač taksija, muškarac star oko 70 godina.
Pretpostavka da je vozač umro i da je tako izazvao sudar. Njegovo vozilo je „čuknulo“ „tojotu“ u kojoj su se nalazile dve devojke, a onda je udarilo u banderu otpozadi pa se okrenulo.
Devojke su, srećom, sedele napred jer je zadnji deo njihovog automobila potpuno uništen. Obe su zadobile povrede glave i prevezene su u Urgentni centar.
Vozač koji je izazavao sudar nastavio je da se automobilom kreće još oko 70 metara posle čega je i on udario pravo u banderu.
Prema nezvaničnim informacijama on se prilikom udara kretao većom brzinom, između 60 i 80 kilometara na sat. Iz MUP-a su rekli da je potrebno da se izvrši detaljniji uviđaj. Do sudara je došlo odmah na početku Ruzveltove ulice, kod Bogoslovije.
Tramvaji na linijama 12 i 3 nisu radili, pošto je jedan auto, učesnik sudara bio na šinama, ali sad je saobraćaj normalizovan u tom delu grada.
Izvor: Blic
Foto: Blic