

To je tezga: Džej Lo na svadbi zaradila 650.000 funti
Milijarder iz Indije Sanjau Hinduja, član jedne od najbogatijih britanskih porodica, nedavno je oženio svoju dugogodišnju partnerku Anu Mahtani.Napravio je slavlje od tri dana koje ga je koštalo 15 miliona funti.
Na venčanju su goste zabavljale Dženifer Lopez i Nikol Šerzinger koje su pošteno zaradile. Ovim nastupom je obe pevačice postale bogatije za 650.000 funti.
S obzirom na to da porodica Hinduja na računu ima 11.9 biliona funti, milijarder nije morao da brine o troškovima, pa je venčanje organizovao u najelitnijem hotelu u gradu Udajpur.
Na jednoj od najlepših svadba ikada održanih u ovoj zemlji služena je hrana iz najmanje 16 svetskih kuhinja, a posluženo je nešto više od 16.000 gostiju.
Manifestaciji su prisustvovali najbogatiji i najmoćniji ljudi sveta koji su došli sa više od 208 privatnih aviona.
Izvor: Blic
Foto:Sipa