svet

jul 31, 2015 16:24

By

Tom Kruz najavio: Snimaće se „Nemoguća misija 6“ (video)

1427103439nemoguca_misija

Holivudski glumac Tom Kruz potvrdio je da će učestvovati u snimanju šestog filma franšize „Nemoguća misija“, prenosi Deadline.

Tajni agent Itan Hant (Tom Kruz) vratio se na veliko platno u novom trejleru za peti nastavak filma „Mission: Impossible: Rogue Nation“ koji se od juče prikazuje u srpskim bioskopima.

Neposredno pred premijeru filma u režiji Kristofera Mekverija, sa Kruzom, Džeremi Ranerom, Alekom Boldvinom, Sajmonom Pegom i Rebekom Ferguson u glavnim ulogama, Kruz je potvrdio da će učestvovati u snimanju šestog filma franšize.

Još uvek nije poznato da li će Kruz biti i producent šestog nastavka, s obzirom da je „Mission: Impossible: Rogue Nation“ produkcijski njegovo delu, rađeno u saradnji sa Džej Džej Abramsom i Dejvidom Elison iz Sky Dance produkcije.

Franšiza „Mission: Impossibile“ do sad je na blagajnama inkasirala više od dve milijarde dolara, što je čini jednom od najuspešnijih u istoriji filma, a najveću zaradu ostvario je četvrti nastavak iz 2011. godine, „Mission: Impossible: Ghost Protocol“, sa zarađenih 700 miliona dolara.



IZVOR: deadline.com

FOTO: printscreen