svet

oktobar 26, 2012 12:20

By

Trendseterke: Viktorija povela Harper Seven Bekam u šoping u Njujorku!

Dizajnerka Viktorija Bekam provela je utorak posle podne sa svojom kćerkom u šopingu u Njujorku. Majka i kćerka su obišle prodavnice Prada, Gucci i Miu Miu na Menhetnu. Nakon ovog luksuznog pohoda, Viktorija i Harper su provod završile u super-marketu.

Petnaestomesečna devojčica i njena mama nosile su na svojim šik odelima ružičaste trakice u znak borbe protiv raka dojke. Harper je bila nedoljiva u haljinici sa cvetnim printom, tamnim helankama i crnim cipelicama, dok je Viktorija odenula široku crnu haljinu, u kombinaciji sa crnim cipelama na platformu.

Iako Viktorija voli da oblači Harper u haljinice poznatih modnih dizajnera, ona insistira da će „preživeti“ i ako se njena curica pretvori u „muškaraču“.
„S obzirom na to da živi sa tri starija brata tako nešto je vrlo moguće i ja zaista neću imati ništa protiv„, izjavila je Viktorija za francuski „Elle“.

Supruga Dejvida Bekama takođe insistira na tome kako ne planira da u svoju modnu marku uvrsti i dečiju kolekciju.
„Pustite me da dišem! Imam četvoro dece i uvek se pitam šta ću sledeće raditi… Krećem se unapred, polako ali sigurno.“

Izvor: Hellomagazin.rs