
U susret konferenciji „Digital 2014“! Marin Šimurina: Kako su „digital“ rešenja dovela do „out of the box“ razmišljanja u agencijama
U beogradskom hotelu Hyatt Regency 9. septembra okupiće se medijski i telekomunikacijski lideri iz celog regiona na konferenciji „Digital 2014“ u organizaciji Color Press Grupe.
Jedan od učesnika panela koji nosi naziv „Money Talks: Šta očekujemo od oglašavanja u 2015. godini“, je i Marin Šimurina, generalni direktor GREY Worldwide Belgrade.
„Biće reči o digital-u u medijima i o tome kako su digital resšnja dovela do tzv. „out of the box“ načina razmišljanja u agencijama.Takođe, pričaćemo i o tome šta digital znači za štampane elektronske medije, banke, telekomunikacije, trgovinu, agencije, klijente i kako to menja agencijski posao“, najavljuje gospodin Šimurina.
Detaljan program, kao i kako je moguće obezbediti učešće na konferenciji možete pogledati OVDE.
Autor i foto: Life Content