Otac Maje Marinković svet portal Instagram
svet

avgust 8, 2015 16:22

By

Vatreni navijač: Aca Lukas kasnio sa nastupom, gledao vaterpolo i fudbal!

aca_lukas_instagram_01

Aca Lukas, koji je preksinoć u Vrnjačkoj Banji održao koncert za pamćenje, kasnio je sat i po sa svirkom, ali za to je imao dobro opravdanje!

Naime, folker je stigao na vreme, ali umesto da se zaputi na terene Kocke, gde su ga čekali obožavaoci, Lukas je ušao u obližnju kafanu, u kojoj je prvo odgledao vaterpolo utakmicu Srbija – Italija!

Srčano je s prijateljima navijao i pio samo kiselu vodu dok je pozdravljao svaki poen srpskih „delfina“. Kad se utakmica završila i naši vaterpolisti pobedili, Lukas je s nogu odgledao i koji minut fudbalske utakmice Vojvodina – Sampdorija, pa se tek onda u odličnom raspoloženju zaputio na binu.
„Mi smo se malo zagrejali, a sad je red na vas! Idemo s dobrim starim pesmama“, probudio je Lukas publiku, koja se nije bunila što je malo pričekala, a usledila je jedna od njegovih najluđih žurki na Balkanu!

Ređali su se hitovi „Bajpas“, „Lična karta“, „Istina je da te lažem“, „Pesma od bola“, „Kuda idu ljudi kao ja“ i mnogi drugi.



IZVOR: Kurir.rs

FOTO: Instagram/Printscr