

Jelena i Novak se poljubili pred svima, a onda je Đoković sve nasmejao onim što je učinio posle toga!
Jelena i Novak Đoković pojavili su se na crvenom tepihu Laureus dodele sportskih nagradu, koja se održava u Monaku.
Nole je za ovu priliku odabrao klasično crno odelo sa leptir-mašnom, dok je njegova supruga, takođe, odisala elegancijom u haljini veoma interesantnog kroja, koju je upotpunila plaštom.
Njihov dolazak izazvao je veliko interesovanje kako paparaca tako i onih koji su defilovali crvenim tepihom, a par se u jednom momentu i raznežio te su razmenili poljubac naočigled svih.
Ipak, romantiku ovog momenta je prekinula činjenica da je Jelenin karmin ostao na teniserovim usnama, zbog čega su počeli da ga brišu, a kako je sve to izgledalo možete pogledati u video prilogu koji sledi.
https://www.instagram.com/p/BuCBxQ4gW7F/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_locale_control
Inače, na ovoj manifestaciji Novak je proglašen za najboljeg sportistu na svetu, a ova laskava titula je otišla u njegove ruke čak četvrti put u životu.
https://svet-scandal.rs/vesti/novaku-dokovicu-je-prisla-devojka-u-parku-a-zbog-onoga-sto-je-video-na-njenoj-ruci-ostao-je-bez-reci/