

Zdravko Mamić nahvalio Sašu Matića, evo šta je pevač odgovorio na to (video)
Savetnik fudbalskog kluba Dinamo i njegov bivši čelnik Zdravko Mamić održao je maratonsku konferenciju za novinare na kojoj se, pored sportskih tema, dotakao i svadbenog veselja fudbalera Reala i hrvatske reprezentacije Matea Kovačića.
Podsećamo, Mamića je na pomenutoj svadbi u jednom trenutku „ponela pesma“ te se popeo na improviziranu binu, skinuo košulju i zapevao sa Sašom Matićem, a pojedinim medijima je zasmetalo što se Dinamov savetnik veselio uz „narodnjačke“ pesme.
„Ko vam daje za pravo da pišete tako o privatnom veselju“, upitao je Mamić novinare a potom dodao:
„Ja sam video 300 devojaka i momaka, najlepših na svetu, kako pevaju svaku reč dalmatinskih pesama, Jolinih hitova, a Boga mi, još jače pevaju pesme od Saše Matića“.
Nakon što je video sa pres konferencije objavljen na Jutjubu, oglasio se i Saša Matić. On je na svom instagram profilu objavio deo Mamićevog obraćanja novinarima uz sledeći komentar:
„Lepo je to rekao gospodin Mamić, kakvo je to veselje bilo!!! A muzika tome i služi, da nas uveseljava i spaja. Muzika je univerzalni jezik čovečanstva i ona ne poznaje granice niti razlike. Doduše, postoje i oni ljudi koji su sposobni da u svemu, ma koliko čisto i lepo bilo, vide nešto loše. Ali oni su nebitni, njih ćemo zanemariti. Na nama je da i dalje, kroz muziku koja nas povezuje, širimo ljubav i pozitivne vibracije. Pevajte, slušajte, prepustite se emocijama i uživajte! Baš kao što smo i mi uživali na Kovačićevoj svadbi. Hvala svima koji su te večeri zajedno sa nama uživali i ne štedeći glasnice, ispratili svaku pesmu. Posebno hvala velikom gospodinu Mamiću koji je uvek na visini zadatka, i kad radi, a Boga mi i kad se veseli“.