svet

decembar 4, 2013 13:45

By

Gile Jašarspahić demantuje optužbe: Sve je laž, neko želi da mi uništi karijeru!

gile jasarspahic
13:40

Povodom vesti da ga je gazda lokala u Beču u kom je nastupao prethodnog vikenda otužio za napastvovanje maloletnika, oglasio se pevač Amar Jašarspahić. Zvezda Granda negira ne samo optužbe da je pokušao da ima seks sa maloletnikom, već i navode vlasnika kluba da je pobegao sa bine i nije održao valjan nastup jer je bio poduticajem alkohola. Saopštenje vam prenosimo u celosti.

Dragi prijatelji,

Šokiran sam lažima objavljenim u pojedinim medijima, a koja se tiču mog imena i prezimena. Jasno je kao dan da je neko objavljivanjem ovakvih bljuvotina želeo da ukalja moju čast i karijeru, koju, ako je suditi po njenom početku, očekuje lepa budućnost.
U pomenutom tekstu jedino je tačno da sam nastupao u Beču I da se gazda restorana zove Sani Tulić. Sve ostalo je laž!!!! Apsolutna neistina, zla namera pomenute persone i želja da se uništi moja karijera i povredim kao pevač i osoba uopšte.

Kao prvo, kada je reč o mom privatnom životu, nikada nisam imao sklonosti kao istom polu. Kao drugo, tokom nastupa, pauze i posle koncerta, ni jednog trenutka nisam bio sam. Pored mene, sve vreme su bili moji muzičari, ali i mendžer, koji me prati na svim nastupima. Kao treće, tvrdim da je identitet maloletnog mladića potpuno izmišljen, kao i cela njegova navodna izjava . Kao četvrto, čitav nastup trajao je tri sata, kao i u svim klubovima do sada, kojih je bilo nebrojeno. U prilog ovome govori I podatak, da je “gospodin” Tulić moju ekipu i mene ispratio veoma ljubazno i bio prezdovoljan činjenicom da smo mu napunili lokal. Tako da, iz svega napisanog, jasna je kao dan njegova namera da preko MOJE KARIJERE IZREKLAMIRA SVOJ NOVOOTORENI RESTORAN-KLUB, KOJI PO SVEMU SUDEĆI NE MOŽE DA RAZDRADI DRUGAČIJE.

Zbog svega izrečenog, a budući da je reč o ZLONAMERNOJ LAŽI, pravdu ću potražiti na Sudu. Isto ću učiniti i sa svima koji nastave da pišu i time podržavaju ovu veoma, veoma prljavu kampanju. Jer, da sam učinio ista loše, valjda bi se prvo obratili policji, a ne novinama. Toliko.

Autor: Life Content

12:33
Sani Tulić, vlasnik restorana „Gurman“ u Beču, optužuje pobednika takmičenja „Zvezde Granda“ Amara Jašarspahića da je napastvovao dečaka od 17 godina u toaletu njegovog kluba, prenosi Kurir!

Ovu priču potvrđuje i maloletni M. K, koji je, prema vlastitim tvrdnjama, bio pevačeva žrtva 22. novembra, kad je Gile nastupao u pomenutom lokalu.

„Dok je pevao Amar je sve vreme gledao u mene, namigivao mi i pozdravljao me. Mislio sam da je to neka zajebancija, dok mi on posle nastupa nije rekao: ‘Ajmo kratko do ve-cea zajedno’. Meni nije bilo jasno zašto, kad on mene u ve-ceu ugura u kabinu. Sav zbunjen upitao sam ga šta to radi, kad on meni: ‘Pa eto, bi li ti voleo da dobiješ plejstejšn 4?’ U tom trenutku počeo je da skida gaće s pričom da sam baš sladak. Uhvatio me je za lice i počeo da me miluje i mazi. Verovatno je hteo da me poljubi. Zgranut, počeo sam da dovikujem: ‘Upomoć, upomoć!’. Na svu sreću, ušao je gazda restorana i čuo me je kako vičem da se otvore vrata. Meni je bilo tako nezgodno da ne pomisle ljudi da sam pe*er“, ispričao je M. K.

Gazda lokala ispričao je kako je iz njegovog ugla izgledao ovaj incident. „Sasvim slučajno naišao, kad čujem da neko dovikuje: ‘Upomoć!’. Naredio sam da se otvore vrata! Imao sam šta i da vidim – pevač sa spuštenim gaćama i dečko koji je bio sav uplašen! Na moje pitanje šta se dešava, Amar je, vidno zbunjen, promrmljao: ‘Paaa, ovaj… Mi ušli da pi*amo.’ Ne znam šta bi se desilo da nisam naišao, ne želim ni da pomislim! Bio sam iznenađen, šokiran! Sreća, spasao sam dečka!“, naglašava Tulić, koji kaže da je pevač dodirivao i osoblje za zadnjicu i tražio im brojeve telefona.

Kako navodi M. K, Gile mu se sutradan obratio na Fejsbuku, objašnjavajući da mu je neprijatno jer on nije baš tako mislio: „Sve te poruke je videla devojka i počela da me ispituje šta se dešava i zašto on meni šalje poruke. Ništa mu ne odgovaram. A šta i da mu odgovorim“, kaže maloletnik, a prenosi Kurir.

Pokušali smo da se čujemo s Amarom. Nije se javljao na pozive, niti je odgovorio na poruku. Njegov menadžer ostao je nedostupan. Gazda lokala kaže da je pevač bio pod uticajem alkohola, a možda i narkotika. „Totalno sam nezadovoljan nastupom. Ostavio je publiku bez pozdrava i pobegao s bine, iako su fanovi želeli da im ispuni bar još koju želju. Bio je vidno pijan, možda i pod uticajem narkotika, ko će ga znati“, završava netadovoljni Tulić.

Izvor: Kurir