

Zatvoren prostor utiče na njih: „Farma“ kao ljubavno gnezdo
Na imanju u Lisoviću odnedavno se zbližilo nekoliko farmera: Tamara Đurić na relaciji Vlada Stanojević – Miloš Radičević, Jasmina Medenica opčinjena je Kristijanom, a Jelena Krunić Aleksandrom Živanovićem.
Zatvoren prostor utiče na to da se ukućani dodatno zbliže, pa onda krenu po oprobanom receptu: kriju se pod jorganom, a publika nagađa šta se dešava. Ostali ukućani narednih nekoliko dana samo o tome pričaju. Dovoljno je da se dođe u centar pažnje i možda stigne do pobede.
A najuzbudljivija na farmi je duboka noć kada se „zaljubljeni“ parovi opuste…
Tamara, Vlada i Miloš
Iako od samog početka tvrdi da mu je samo dobra drugarica, Vlada Stanojević ipak nasrće na Tamaru Đurić, za koju je rekao i da bi je oženio… Dok su svi spavali, Tamara je otišla kod Vlade, palo je maženje, a Vlada ju je ljubio u vrat i rame. Međutim, ovog puta Tamara nije bila pijana da bi se opustila ispod jorgana… Ali ona izgleda želi da bude i sa Milošem Radičevićem. I tu je bilo akcije ispod jorgana, farmeri su bili sigurni da se nešto dogodilo, ali njih dvoje su to negirali. Šta li će reći Tamarin bogati dečko koga ona non-stop pominje?
Kristijan i Jasmina
Da je Jasmina potpuno odlepila za Kristijanom, to sigurno znaju i ptičice na grani u Lisoviću. Međutim, Jasmina je toliko zaljubljena u Kikija da ne da da mu ijedna farmerka priđe, a ljubomoru ne zna da sakrije.
„Da ja hoću sutra da te ženim, ti bi odmah rekla `da`. Nemoj sad da glumiš, pipkaš me, maziš. Dodaš mi flašu pa me usput maziš po ruci“, kaže Kristijan i naglašava da će zatražiti zabranu prilaska.
„Ideš za mnom kao rep. Praviš scenu kao da ja hoću da jedem s tobom. Šta, jesam li te pozvao na večeru? Ja da se pitam nikad ne bih sa tobom ni jeo ni hodao, samo sam džentlmen. Nenormalna si 100 odsto. Samo ti ne vidiš da se ponašaš kao dete od 15 godina. Zaljubljena si u oženjenog čoveka. Jesi li ti normalna? Naljutiš se na 10 minuta pa posle ponovo dođeš da me hvataš“, pojasnio je Kristijan šta Jasmina sve vreme radi.