Patient sleeping in hospital bed
svet

oktobar 27, 2015 14:09

By

Život u agoniji: Nepoznati virus pojeo pola glave čoveku (uznemirujući video)

Patient sleeping in hospital bed

Doktori su priznali poraz pred nepoznatim virusom od kojeg se lice jednog čoveka bukvalno raspada.

Hjun Van Data (51) iz Vijetnama već 11 godina od doktora ne može da dobije odgovor na pitanje koji je to virus od kojeg mu se raspada lice. Lekari nisu sposobni već čitavu deceniju da uspostave dijagnozu, a kamoli da izleče čoveka koji je svaki dan u agoniji i bolovima.

Video snimak koji se pojavio na internetu je snimljen na početku bolesti, ne zna se tačno kada, a izvori bliski porodici Data tvrde da je bolest do sada toliko uznapredovala da Hjun više ne može sam ni da se hrani.

Hjunova supruga kaže da je sve počelo 2004. godine, kada je Hjunu često počela da curi krv iz nosa, i to po nekoliko puta na dan.

„Nakon toga su mu stalno suzile oči, odmah smo otišli do lekara gde su rekli da mu nešto nije uredu sa hrskavicom u nosu i tad su ga prvi put operisali“, tvrdi njegova supruga.

Ne dugo nakon te operacije, Hjunu se otvorila rupa na nepcima. Opet su otrčali u bolnicu, gde su doktori izveli još jednu operaciju. Međutim, Hjunovo stanje je nastavilo da se pogoršava, a lekari ni 11 godina kasnije ne znaju da kažu od čega ovaj čovek boluje.


IZVOR: alo.rs

FOTO: guliver/thinkstock