

ZAVRŠILA U BOLNICI Kijina majka hitno operisana!
Majka učesnice rijalitija „Zadruga“ morala je da se podvrgne operaciji čukljeva.
– Nada je morala da ode na bolovanje zbog operacije i kako sam čula, sledi joj oporavak od nekoliko meseci – rekao je izvor blizak gospođi Zeljković. I Kijina mama je potvrdila da je imala operaciju i da je čeka dug oporavak.
– Istina je, imala sam operaciju čukljeva i prstiju. Trenutno sam u bolnici, još sam pod anestezijom. Lekari kažu da je potrebno oko tri meseca da se potpuno oporavim. Kristina to ne zna, naravno, jer sam kod lekara otišla tek nakon što je ona ušla u Zadrugu – rekla je Nada Zeljković.
Podsetimo, Kristinin otac Miloš Kockar takođe je u bolnici. On je imao dva infarkta koja su mu narušila zdravstveno stanje, a kako je ranije izjavio, nimalo mu se ne dopada što je njegova ćerka „zvezda rijalitija“ i što se na taj način eksponira.