

Saša Matić uložio ogroman novac u novi biznis, a imao je i poseban uslov
Privatni biznis Saše Matića tiče se izgradnje luksuznih apartmana
Poznati folk pevač Saša Matić svoju muzičku karijeru je sagradio sa mnogo truda, a sada je odlučio da uloži i u privatni biznis kao i mnoge njegove kolege sa estrade.

ATA images
Privatni biznis Saše Matića su nekretnine na planini Tari
Naime, privatni biznis Saše Matića su luksuzni kompleksi na planini Tari, a pevač je izjavio da će to biti jedan od najlepših rizorta u našoj državi.
Kompleks će se prostirati na čak tri hektara prostora oivičenog nacionalnim parkom, a celokupna gradnja će biti po najnovijim standardima, kako ekonomskim, tako i ekološkim.
Ovaj rizort će posedovati 250 luksuznih apartmana sa svim pratećim sadržajima, sa dva velika spa centra, teretanom, kafićima, vinskim barom i restoranima.
– „Radi se o velikom projektu, a koliko se vodilo računa o svakom detalju svedoči činjenica da tokom gradnje prve dve faze je sve urađeno po protokolima, ali i po svetskim standardima. Ljudi koji su među prvim kupili svoje apartmane oduševljeni su i sa nestrpljenjem iščekuju prve dane jeseni i zime kada će provoditi vremena sa porodicom“ – objašnjava izvor.
Ovaj kompleks bi trebao da se završi do proleća 2025. godine.

ATA images
Pročitajte Sve za ljubav – Mladić rešio da zaprosi devojku, Saša Matić mu je ovako pomogao (foto/video)
– „Tačno je da sam jedan od investitora prelepog kompleksa. Kako mi treba mir i odmor od napornog rada odlučio sam da budem deo ovog projekta zajedno sa svojim menadžerom i par drugara. Moj uslov je bio, pošto sam poznat kao neko ko voli spa centre da to bude najlepši spa centar u našoj zemlji. Jedva čekam da se sve to izgradi i počne sa radom. Projekat vredi 35 miliona evra i biće jedan od najlepših koje poseduje naša zemlja“ – izjavio je Saša Matić.