

Trenutak najveće sreće, Branka i Gagi postaju baba i deda: Ovako Anđela izgleda u četvrtom mesecu trudnoće (foto)
Ćerka Gagija Jovanovića i Branke Pujić trudna
Glumica Anđela Jovanović, ćerka Gagija Jovanovića i Branke Pujić već četiri godine uživa u ljubavi sa srpskim atletičarem Mihailom Dudašem.
Lepa glumica i sportista su se posle tri godine veze, prošle godine jedno drugom zakleli na večnu ljubav na jednom vojvođanskom imanju, čiji bajkoviti ambijent je sve oduševio.
Pročitajte Dragana Mirković zaplakala, pa progovorila o deci i bivšem mužu – Tonija će ove reči zaboleti
Mladu je do oltara ispratio otac, čuveni glumac Dragan Gagi Jovanović, iako se on tom činu, kako je Anđela priznala, protivio, jer mu je suviše američki.
– Bilo je dirljivo dok smo zajedno išli do oltara i to ću zauvek pamtiti.

– Moram priznati da se Dragan u početku protivio toj ideji, smatrao je da je to američki običaj, pa zašto bismo mi to radili. Onda sam mu objasnila da želim da me moj tata, koji je trideset godina bio najvažniji muškarac u mom životu, preda čoveku koji će me zauvek čuvati, paziti i maziti. To mu se dopalo pa je promenio mišljenje – otkrila je Anđela.
Ćerka Gagija Jovanovića i Branke Pujić u četvrtom mesecu trudnoće
Anđela i Mihail uživaju u braku uz svoju ljubimicu, psa Majli, a glumica je nedavno izjavila da bi voleli i da se uskoro ostvare i kao roditelji.

Ata images
– Nadam se proširenju porodice i to će doći kada bude pravi trenutak. Bićemo srećni jako kada se to desi. Za sada uživamo, lepo nam je – rekla je pre nekoliko meseci Anđela, a sada se, kako pišu domaći mediji, njihova želja i ostvaruje, jer je glumica u četvrtom mesecu trudnoće.
Ona je pre nekoliko dana na svom Instagram profilu objavila nekoliko fotografija i video snimaka na kojima je pokazala kako izgleda u blagoslovenom stanju, a primetno je da se glumica nije uopšte promenila.
View this post on Instagram
Budući baba i deda, Branka i Gagi su, kako trdi izvor blizak ovoj glumačkoj porodici presrećni i jedva čekaju rođenje svog prvog unučeta.