

Nije sve u novcu, one izgledaju kao boginje, a oblače se i kod Kineza: Ovo su tajne stila, koje svaka žena treba da zna
Poznate dame sa estrade ne kupuju samo brendiranu garderobu
Najveće muzičke zvezde u Srbiji priznale su da kupuju stvari koje nisu brendirane i da se ne ustručavaju da kupuju u kineskim radnjama i ne brinu o negativnim komentarima i mišljenju okoline.

Ata images
Poznate dame sa estrade otkrile da li im je brend bitan
Pevačica Teodora Džehverović se nedavno našla na meti javnosti koji su joj zamerali da redovno kupuje haljine i materijale od Kineza, od kojih joj majka Goca šije kostime za nastupe.
– Ne znam zašto je danas sramota reći da kupujete od Kineza?! Mislim da haljinu ne treba gledati po ceni, već po tome kako ti stoji i da li ti se sviđa. Dešava se da stvari koje koštaju po 10.000 evra koštaju me katastrofu! Najvažnije mi je da izađem iz kuće u kombinaciji koja mi odlično stoji, bez obzira na cenu – izjavila je pevačica.
Poznate dame sa estrade otkrile su da kineskim prodavnicama ne mogu da odole, a jedna od njih je i Aleksandra Prijović, koju publika često ima prilike da vidi u skupim kombinacijama koje mudro kombinuje sa kineskim komadima.

Ata images
– Imam stvari od 85 centi! Moje omiljene radnje su kineske, moji prijatelji to znaju. Kupovina kod Kineza me podseća na detinjstvo, kada su moji deda i baka kupovali stvari i igračke tamo, a ja i dalje mogu da provodim sate sa njima. U kineskoj radnji provodim duže nego u Dioru – priznala je Prija, dok je i njena svekrva Lepa Brena u nekoliko navrata istakla da nije opterećena brendiranom odećom.
Pročitajte Pet kilograma banana košta više… Ana Sević nosi haljinu od 760 dinara, dokaz da stil nema veze sa novcem FOTO
– Ne smeta mi kada kažu da se i među Kinezima oblačim jeftino – rekla je pevačica za Informer.rs.

Bojan Vuković
Rada Manojlović je oduvek bila poznata kao pevačica koja ne prati modne trendove, već isključivo bira odevne kombinacije u kojima se oseća udobno i privlačno. Rada je priznala da joj sestra Maja kupuje haljine za nastupe u jeftinim kineskim tržnim centrima.
– Maja mi kupuje stvari od Kineza. Zašto da haljinu plaćamo sto i više evra, a Kinezi imaju istu za 17 evra?! Ove sto evra su iste, a raspadaju se posle prvog pranja. Onda mi je bolje da kupujem od Kineza – rekla je.