 
    
    
 Antonio Ahel ATA images
                                                                                
                                                Antonio Ahel ATA images 
                                            
                                                                        Čolinoj supruzi sve su zavidele, ali koja bi žena stvarno želela ovakav brak
Brak Zdravka Čolića traje 24 godine, a uskoro će Zdravko Čolić i njegova supruga Aleksandra inače profesorka geografije proslaviti godišnjicu. Zdravko i Aleksandra venčali su se 1. maja 2001. godine i dve i po decenije proveli su u ljubavi bez ikakvih tračeva, a kamo li skandala.
Sve vezao za brak Zdravka Čolića godinama je uspešno skrivano, a da ipak ne ostane tajna gde žive i kako im dom izgleda, trude se ćerke Una i Lara koje su veoma popularne na društvenim mrežama.
Čolina žena Aleksandra se ne pojavljuje u javnosti, ali otkako je ušla u vezu sa Zdravkom, a to je bilo četiri godine pre venčanja, ona je stalna meta zavisti i ljubomore ženskog dela njegove brojne publike. U jednom trenutku, doživela je čak i napad Čoline obožavateljke koja je povredila na ulici.

ATA Images
Brak Zdravka Čolića sve ove godine ostao je tajna za javnost, o supruzi on nerado govori, ali pre nego što se oženio otvoreno je pričao kakve mu se žene dopadaju.
“Volim žensku lepotu, ali nisam nikakav perfekcionista, ni preterani čistunac po tom pitanju.Moj naročiti ukus nikad nije iritirao druge muškarce i verovatno zato su voleli sa mnom da se druže, jer im nikad nisam zalazio u strogo omeđeni zabran. Moja meta su bile dobre spremačice, kasirke, stjuardese, učiteljice…

Foto: Ata images
Brega je drugačiji u svakom slučaju, imao je popularnije i estetski možda lepše i mlađe devojke. Iste one koje sam ja obično izbegavao”, pričao je tada Čola, a preneo 24 sedam.
Ipak, jedna tadašnja Čolina izjava iznenadiće neke dame jer sugeriše kakav bi mogao biti brak Zdravka Čolića:
“Nijedna prava žena nikad muškarca ne opterećuje obavezama i ne guši ga. To su dame, a ne one koje se lepo obuku, namirišu parfemima koji su u modi i ambiciozno se trpaju u svako društvo, samo da bi bile viđene”, rekao je tada Čola.
Aleksandra je očito savršeno odabrana supruga, pa je brak Zdravka Čolića srećan i stabilan do danas, a ispratićemo i kako će proslaviti godišnjicu venčanja 1. maja.
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
                 
                