Brod Milana Topalovića Topalka svet novine svet portal Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Svet

jul 8, 2024 10:15

By

Odoše besna kola i brod: Topalko je novac gubio neprimetno, a sada mu ju bitno samo da ima hranu, smeštaj i odeću

Brod Milana Topalovića Topalka prodaje se od prošle godine

Milan Topalović Topalko poseduje luksuzan brod usidren na Dunavu u Višnjičkoj banji. On je na njemu proveo nekoliko godina, ali po svemu sudeći prošlog leta hteo je da ga proda, a tada je spomenuo i cifru.

Brod Milana Topalovića Topalka svet novine svet portal

ATA/IMAGES

Brod Milana Topalovića Topalka vredi pravo bogatstvo

Iz ljubavi prema svojoj ćerki, brod je nazvao „Helena“, a opremio ga je i uredio po svom ukusu i potrebama. U kabini broda se nalazi kuhinja, zatim dva kreveta za odmor, kao i sto za ručavanje, a sve je ukombinovano tako da se, iako je prostor mali, pevač oseća komforno i prijatno

– Čovekove potrebe za život su voda, vazduh, nešto da pojede, nešto da obuče i negde da prespava. Sve ostalo su želje… Ali želje su izvor patnje, što više želite, više patite – istakao je svojevremeno Topalko u jednoj svojoj objavi.

Poznato je da Topalko i te kako vodi računa o svom izgledu, pa čak i trenira na brodu, čime se javno hvalio, a otkrio je i razlog zbog kog se i odlučio za kupovinu broda.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milan Topalovic (@topalko.top)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milan Topalovic (@topalko.top)

– Ma, to je ljubav na prvi pogled. Našao sam ga u oglasima i bio je oko 40, 50.000 evra. Napravio ga je i prodavao Miša iz Obrenovca. Pozvao sam ga, došao, ušao, seo s njim i nisam se više odvojio od plova“, rekao je Topalko i dodao da se pokajao što je „bacao“ novac na besne automobile:

– Svako kupuje ono što voli. Ja sam bacao pare na automobile. To je najveća glupost i tu čovek najgluplje izgubi svoje pare. Ti kupiš auto koji vredi 50.000 evra, za dve godine vredi 20.000 evra, pa 10.000 evra. Tako izgubiš novac. Stanovi, vile i kuće su dobra investicija koja uvek – da se proda i treba. Kad sam rekao da kupujem brod svi su mi govorili da mi to ne treba, da je skupo i da ne služi ničemu. Meni je to hedonizam i zadovoljstvo – rekao je Topalko za „Novu“.

Prošle godine je pevač stavio oglas da prodaje brod, međutim, pre bi se reklo da ne želi da se odvoji od svoje barke, jer je emotivno vezan nju, te je stavio cenu čak 100.000 evra.

Brod Milana Topalovića Topalka svet novine svet portal

Instagram printscreen

– Prodaje se za 100.000 evra – napisao je folker.

Pročitajte Topalko i njegova supruga živeli su na planini, u siromaštvu, a sad uživaju u ovom luksuzu – Pevač pokazao svoju oazu (foto)

Imao je običaj da okuplja porodicu i prijatelje radi druženja, ali najviše je voleo da bude sam i uživa u tušini, dobrom vinu i pršuti, ali kako stvari stoje, Milan je promenio mišljenje i rešio da ga proda.

Brod Milana Topalovića Topalka svet novine svet portal

Instagram printscreen

– Imam želju da napravim lično brod, od početka do kraja i da ga izložim na Sajmu nautike. Da vidim da li sam sposoban za tako nešto. Ljubavi prema nautici imam neograničeno, a sve ostalo je manje bitno – rekao je on na pitanje da li mu za to treba mnogo novca.

Podsetimo, 2021. godine, Topalko je prodavao brod za 40.000 evra, dajući informacije: 12×3,2, besprekoran.


AUTOR: Svet

FOTO: ATA images, Instagram