

Indira vas poziva da osetite ludu „Kasina atmosferu“
Indira i klub Kasina pozivaju svoje obožavaoce na snimanje scene za pesmu koja će se naći na njenom prvom samostalnom albumu koji izlazi na proleće ove godine.
Popularna pevačica, Indira Levak, bivša pevačica grupe Colonia, žena čije ime znači živu vatru, čeka vas 7. februara 2018. u klubu Kasina u Beogradu.
Indira će na koncertu u Kasini, sa svojom vernom publikom, uživo snimati kadrove za svoj novi spot.
„Svi ste mi dobrodošli. Snimaćemo spot za jednu od novih pesama s mog prvog samostalnog albuma. Želim da svi vide i osete tu ‘Kasina atmosferu’ Indirinih koncerta“, poručuje karizmatična Indira.
Popularna pevačica odnedavno je hrabro zakoračila u svoju samostalnu karijeru i pokazalo se da je to bio odličan potez. Srećna i vesela dolazi u Beograd, spremna da svoju energiju i ljubav podeli sa svima vama koji 7. februara 2018. dođete u Kasinu.
„Svaki put jednako je dobra atmosfera i pun klub. Rado vam se vraćam, a vi mi uvek ispunite srce toplinom. Puno mi je srce jer imam takvu publiku. Zato vas želim u svom novom spotu, tu pozitivu, radost, vaše osmehe želim da zabeležim kamerom. Dođite i zabavimo se zajedno na koncertu 7. februara, a mi ćemo snimiti i napraviti nešto što će svima nama ostati neizbrisiva uspomena, u obliku atraktivnog video spota.“
Sve vas koji želite biti deo ove ekskluzive sa zadovoljstvom pozivamo da doprinesete ludoj atmosferi Indira koncerta u najboljem gradskom klubu Kasina. Rezervišite svoje mesto na vreme i ne propustite da budete deo ove lepe i spektakularne priče.
Zato ako vidite našu ekipu u klubu igrajte i zabavite se, a možete nam došapnuti i neku poruku za našu Indiru.
Prva mesta na radijima i ulazak u izbore za pesmu godine su još jedna potvrda uspeha i vetra u leđa Indiri i njenom timu. Indirine verne fanove uskoro očekuju i dodatna iznenađenja, novi singl, album, spot i veliki solistički koncerti kojima se Indira raduje .
https://svet-scandal.rs/vesti/pevacica-grupe-colonia-dizajnira-namestaj-foto/