

Oglasila se Anastasijina svekrva, razlog je prelep: Cela porodica s nestrpljenjem iščekuje dan kada stiže…
Majka Nemanje Gudelja, Olivera Gudelj, otkrila je da 1. juna izlazi prvi broj porodičnog magazina koji nosi prezime ove poznate i složne porodice – Gudelj. Iza projekta stoje ona i suprug Nebojša, zajedno sa svojom decom Vanjom, Dragišom i proslavljenim fudbalerom Nemanjom Gudeljem, kao i snajkom Anastasijom Ražnatović.
Majka Nemanje Gudelja uložila je mnogo ljubavi i truda u porodični magazin
U emotivnom saopštenju, Olivera Gudelj – majka Nemanje Gudelja, naglasila je da je ideja za magazin rođena iz dubokih porodičnih emocija i potrebe da se podeli ono što ih je oduvek činilo snažnim i jedinstvenim:

– Magazin Gudelj je nastao iz ljubavi, inspiracije i divljenja prema životu koji živimo kao porodica. Svaka stranica sadrži emocije, iskrene reči i slike koje govore više od teksta. Nadamo se da će ljudi osetiti ono što smo mi stvarali srcem“, rekla je Olivera.
Magazin će otkrivati ekskluzivne priče o sportskim uspesima Nemanje Gudelja i njegovog brata i sestre, ali i o svakodnevnim izazovima, porodičnoj dinamici i vrednostima koje neguju. Poseban akcenat biće i na odnosima unutar porodice, kao i ulozi koju majka Nemanje Gudelja ima kao stub ove harmonične zajednice.

Osim u štampanom izdanju, magazin će biti dostupan i u digitalnom formatu, a kako saznajemo, biće to sadržaj bogat emocijama, iskrenošću i porukom da su porodica, ljubav i podrška najveće vrednosti.