
Ogorčena Dunja Ilić poručuje: Evo vam istina!
Nakon što se proteklih dana pisalo o tome da je Dunja Ilić promenila veru i prešla u islam, zbog dečka iz Sarajeva sa kojim je od skoro u vezi, oglasila se i sama pevačica, kako kaže – ogorčena zbog zlih ljudi.
„Našli su ljudi milion i jedan razlog zašto sam ja ovakva ili onakva. Lako sam ja prebolela razvod roditelja koji je po njihovom mišljenju kriv za sve. Ono što nisam mogla da prebolim je ljudsko zlo… A bila sam svedok istog! Pogrešne vrednosti, ogovaranja, izdaje, zadnje namere, iskorišćavanje, osuđivanje bez razloga… To je ono što je mene bolelo! Ali sam, na žalost mnogih, prebolela to. Čovek se ne može boriti sa vetrenjačama, jedino može pronaći samo snagu u sebi da živi sa tim… Ja sam pronašla! Eto istine! Žao mi je, ništa famozno…“, napisala je Dunja na svom profilu na Fejsbuku.
Prijatelji mlade pevačice otkrili su da Ilićeva nije promenila veru zbog dečka, koji je muslimanske veroispovesti, već kako bi se konačno rešila poroka.
Izvor: Scandal.rs