

Slavlje u Cecinom domu! Veljko i Bogdana doneli važnu odluku!
Veljko i Bogdana Ražnatović svoju privatnost vešto čuvaju od očiju javnosti. Neposredno posle venčanja, a naročito posle rođenja malog Željka odlučili su da napuste Beograd i miran život nastave u Bogdaninom rodnom Titelu.
Veljko i Bogdana doneli važnu odluku!
Iako su napravili pravi mali raj u Titelu, na oduševljenje svih članova porodice, a posebno Cece, Veljko i Bogdana doneli su važnu odluku.
View this post on Instagram
Naime, Veljko i Bogdana odlučilu su da je vreme za novi početak, pa su spakovali kofere i vratili se u porodičnu kuću u Ljutice Bogdana.
– Odlučili su da je za njih bolje da im dete ide u vrtić u Beogradu i da to bude njihova baza – navodi izvor blizak porodici Ražnatović.
Bogdana je pre nekoliko dana viđena u jednom beogradskom restoranu kako sa Anastasijom uživa u noćnom provodu. Ceca se raduje što će sada moći stalno da bude sa unukom, jer je to čini izuzetno srećnom.