svet

novembar 16, 2015 00:16

By

Učesnik „Parova“ radi kao žigolo: Vladimir Tomović spava s babama za novac!

vladimir tomovic facebook

Učesnik rijalitija „Parovi“ Vladimir Tomović, koji se odmah po zlasku u šou predstavio kao zaštitnik žena, vež duže vreme u regionu važi za najtraženijeg žigola.

Da se Tomović bavi „najstarijim zanatom“ u njegovoj domovini nije tajna, tvrdi prijatelj Vladimirove bivše klijentkinje.

„Vladimir obožava žene, a i one njega. Uglavnom ih startuje preko Fejsbuka ili po preporuci. Ne krije da je žigolo. Čim startuje neku imućnu damu, šalje joj golišave fotografije i nudi seksualne usluge. Tako je bilo i s mojom prijateljicom, koja je bogata i nije joj bio problem da plati Vladimiru za seks. Pošto je moja drugarica mlađa u odnosu na ostale njegove klijentkinje, Tomović joj je naplatio samo 200 evra. Inače, on za seks s babama, kako naziva malo starije žene uzima i do 400 evra“, ističe izvor.

On dodaje i da je Vladimir u rijaliti ušao zbog promocije i da će se truditi da se što duže tamo zadrži.

„Kada su ga na ulasku u šou pitali čime se bavi, rekao je da ne radi ništa i da ga izdržavaju roditelji koji su bogati. Međutim, to nije istina jer mnogi u Crnoj Gori znaju da je žigolo. On ne mari za negativne komentare jer od toga najbolje zarađuje.“


IZVOR: Kurir / alo.rs

FOTO: facebook/Vladimir Tomović - Parovi 2015